Regulace podlahového topení

Inteligentní prostorové a programovatelné termostaty

Regulace topení

Naše společnost dodává termostaty renomovaných výrobců, výhodou je velmi přesná regulace vytápění nabízející dokonalý komfort a snížení provozních nákladů.

  • Komfortní termostaty bez týdenního programu se používají pro udržování stálé teploty, pro občasný provoz nebo v nízkoenergetických a pasivních domech, kde jsou rozdíly teplot během dne minimální.
  • Termostaty s týdenním programem se používají pro řízení vytápění rodinných domů, uživatel má možnost volit komfortní (vyšší) teplotu, když místnost užívá a útlumovou (nižší) teplotu, když místnost není užívána. Obsahují adaptabilní funkci, která optimalizuje provoz topení a usnadňuje jeho řízení. Tímto způsobem je možné docílit významné úspory při vytápění.
Regulace topení

Centrální bezdrátová regulace vytápění

  • Centrální regulátor Danfosslink umožňuje sledování a ovládání topení z jednoho místa. Základem je barevná dotyková obrazovka s přehlednou nabídkou kontroly a řízení. Na základě informací ze senzorů v jednotlivých místnostech můžete jednoduše ovládat nejen systémy elektrického, ale také klasického teplovodního topení s možností individuálně nastavovat teploty jednotlivých místností Vašeho domova z jediného centrálního bodu.
    Regulační jednotka Danfosslink spojuje moderní inteligentní bezdrátové komunikační technologie se stylovým nadčasovým designem.
  • Centrální jednotka RF Touch Control nabízí kompletní kontrolu nad vytápěním, ovládáním domácích elektrospotřebičů, spínáním a stmíváním světel nebo ovládáním žaluzií s možností nastavení týdenního programu přes dotykový displej. Ovládací prvky jsou dodávány v luxusním provedení rámečků LOGUS a splňují ty nejnáročnější požadavky moderních interiérů.
    Tento systém nabízí všechny výhody ovládání inteligentního domu za velmi příznivou cenu.
Regulace topení

Při realizaci elektrického podlahového topení je nutné vždy použít regulátor s podlahovým čidlem.

Regulace topení Regulace topení